Bosch | TCG3323 | Contact grill | 2000 W | Black
| All | |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Eemaldatav tilkumisalus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 415.00 mm |
| Gross height (mm) | 365.00 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Muud funktsioonid | Protection against overheating |
| Net weight | 3.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 85 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 360.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product name | TCG3323 |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangular |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Contact grill |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






